ТОВ "Айнект"

Нержавіючий, кольоровий металопрокат, труби, куточок, балка, арматура, двотавр, коло

Область пошуку:
ТОВ "Айнект"
Київ, переулок Руслана Лужевського 14
Фото  1 Сурми гост холоднодеформовані 16x1.5; 16x2; 16x2.5 ГОСТ 8734-75 сталь 10-20 845193

Сурми гост холоднодеформовані 16x1.5; 16x2; 16x2.5 ГОСТ 8734-75 сталь 10-20

20400 грн
Купити
Код 845193
Постачальник ТОВ "Айнект"
Оцінка

Опис

Труби безшовні холоднокатані ГОСТ 8734-75 сталь 10-20

16x1.5; 16x2; 16x2.5

Труби сталеві безшовні холоднодеформовані є універсальними і виготовляються шляхом холодної катки з різних видів сталі. Такі труби застосовуються при прокладці трубопроводів, в нафтохімічному комплексі, при виготовленні деталей машин, в автопромисловості, авіаційному та корабельному будівництві, в паливно-енергетичному комплексі та комунальному господарстві, при необхідності можуть витримувати дуже високий або низький тиск. У залежності від призначення, холоднокатані труби виробляються у всіх типорозмірах і з різних марок сталі. Також вони розрізняються по зовнішньому діаметру, товщиною стінки й довжині.

Труби, вироблені зі сталі - це окремий вид металопрокату, який є сортовим . Сталеві труби мають широке застосування при будівництві різних об'єктів, як у промисловості, так і в побуті.
Існує безліч видів труб, що розрізняються відповідно сфері застосування по діаметру і перетину, методу виготовлення, а також маркам металу, сталі та міді, які застосовуються для їх виготовлення. Можуть бути труби безшовні, труби холоднокатані, труби гарячекатані, холоднодеформовані та ін.

Металеві труби (безшовні в тому числі, а також труби гарячекатані, труби холоднодеформовані) широко застосовуються в різних сферах промисловості. Зазвичай їх використовують для того, щоб транспортувати різні види субстанцій - рідких і газоподібних. Дуже часто труби, холоднодеформовані, товстостінні або інші, виконані з металу, знаходять використання в будівництві нафто-, масло-, паливо-, водо-, газопровідних та інших систем.
Сталеві безшовні труби - це труби, які не мають ні зварного шва, ні яких-небудь інших з'єднань. Це можуть бути гарячекатані труби.
Безшовні труби сталеві виробляються прокатним способом, а також способом пресування або волочіння .
Маса 1 погонного метра обчислюється за наступною формулою:
М = 0,02466 х S (Д-S), де
Д - це зовнішній діаметр
S - товщина стінки

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції